Najlepšie sexuálne polohy pre mužov, ktoré musíte poznať

Možno že ste si to všimli aj skôr, no možno ste tomu nevenovali žiadnu pozornosť. V celej tej plejáde sexuálnych polôh je mnoho takých, ktoré muža rozpália oveľa viac a pocíti to aj na intenzívnejšom orgazme. Ako prvé sa to prejaví na erekcii, ktorá bude odrazom libida, neskôr na miere vzrušenia a na záver výbuchom s neuveriteľne ohromujúcim vyvrcholením.

Sexuálne polohy a pozície pre mužov

Vhodná sexuálna pozícia dokáže doslova zázraky. Samozrejme, každý muž má iný vkus, niekomu sa páčia viac dominantnejšie polohy, inému zasa lenivejší sex, kedy všetko za neho urobí jeho partnerka. Zopár sexuálnych polôh ale dokáže rozpáliť skoro každého muža.

Pre mnohých mužov je téma sexu tabu. Mnohí idú na vec, stavia na akčné mechanické pohyby a dúfajú, že im to vyjde. Na priebeh sexuálneho styku a dosiahnutie intenzívneho a uspokojivého orgazmu majú vplyv aj sexuálne polohy. Správna pozícia dokáže mužovi sprostredkovať vizuálnu erotickú stimuláciu pohľadom na partnerku, umožniť jeho penisu zdravé stoporenie a kombináciou techniky a pohybov ho maximálne sexuálne stimulovať a dráždiť.

Bez okolkov, my vyberáme poloha jazdkyne, zozadu, labuť, motýľ, misionárska poloha a poloha v stoji. Určite ich už poznáte, ak nie, tak čím skôr by ste mali. Určite si v tom nájdete to svoje aj vy. Ženám sa taktiež mnohé z nich páčia a rozkoš je tak na oboch stranách.

Foto: unsplash.com