Najlepšie (najbezpečnejšie) polohy pre milovanie v sprche či vo vani

Asi najlepšia poloha v sprche, ktorú si môžete najviac užiť, je v stoji (zozadu ale i spredu tvárou v tvár). Môžete ale tiež skúsiť aj hojdačku – žena obopne muža v páse nohami. To je ale dosť fyzicky náročná poloha a riziko pošmyknutia väčšie.

Viac miesta je výhra

Ak máte väčšiu vaňu alebo sprchu, určite to skúste aj zozadu. Trošku náročnejšia je aj poloha na koníka, no určite stojí za to. Táto poloha jazdkyne vyhovuje každej žene. Ak chcete mať prístup k jej análu, skúste to na psíka. Sex v sprche je teda jednoducho čarovný.

Bezpečnosť nadovšetko

Opatrnosti v kúpeľni nikdy nie je dosť. Určite si často dávate pozor, aj keď ste v kúpeľni sami, aby ste sa nepošmykli. V prípade, že ste v kúpeľni teda dvaja, a ste k tomu ešte aj veľmi náruživí, musíte byť dvakrát toľko opatrní. Ide o to, aby ste sa nepošmykli. V kúpeľni by ste mali mať minimálne gumovú podložku.

Tiež nezabudnite na to, že voda síce dokáže spôsobiť kĺzanie, ale to na podlahe. Pri sexe skôr pošvu vysušuje a spôsobuje zvýšené trenie, takže ako sme vyššie spomínali, nezabudnite na vodeodolný lubrikačný gél.

Foto: unsplash.com