Ako správne flirtovať so ženou? Tu sú naše rady!

V spoločnosti je zaužívané, že práve muži majú urobiť prvý krok pri komunikácií so ženou. No mnohí z nich nevedia ako by mali rozhovor začať, ako majú ženu osloviť alebo ako s nimi viesť konverzáciu. V dnešnom článku sa budeme venovať tomu, ako by mal muž so ženou flirtovať, aby ju dokázal zaujať a mal u nej šancu na vzťah.

Ako správne flirtovať so ženou? Tu sú naše rady! (Foto: unsplash.com)

Najčastejšie chyby

Muži sa snažia so ženami flirtovať a väčšinou má každý z nich svoj vlastný spôsob, ako na to. Veľakrát sa ale stane, že to ženu nezaujme a dokonca až odradí. Myslia si, že na ženy bude platiť, keď budú milí, pozorní a ukážu jej, že sú naozaj vhodný adepti do vzťahu. A to je chyba. Je potrebné urobiť niečo, aby medzi mužom a ženou bola iskra, už prvý dojem musí byť vystihnutý správne. Ďalšia chyba v mužskom správaní je zlé načasovanie. Ženy nemajú rady, keď sa postupuje príliš rýchlo, no ani pomalé tempo nie je vhodné. Musíte odhadnúť to správne načasovanie každého jedného kroku.

Ako na to

Sú tri základné veci, na čo treba pri flirtovaní so ženou myslieť. Prvý dojem je vždy najdôležitejší, takže sa snaž, aby si ho nepokazil. Druhý fakt je, že ženy čakajú na svojho princa na bielom koni, nech sú v akomkoľvek veku a posledná vec – čakajú, že sa zamilujú do neho okamžite. Tieto tri poznatky treba pri flirtovaní využiť. Ženy majú rady, keď ich muži dobíjajú, no zároveň nie je dobré príliš tlačiť na pílu a robiť všetko, čo prikážu. Ideálna je hra na „mačku a myš“. Keď ona bude niečo chcieť, tak najprv odmietni a potom jej to dajte, keď to bude najmenej čakať.