TOP 5 testovacích áut, ktoré musíte vyskúšať! Patrí sem aj Opel Crossland?

Vybrať si vozidlo čisto podľa vlastností ako je maximálna rýchlosť, spotreba alebo farba vozidla, nie je najlepší nápad. Vždy je potrebné vozidlo najprv vyskúšať, aby ste sa s ním zladili. Len tak si na seba zvyknete a vytvoríte nerozlučiteľný pár. Preto vám prinášame TOP 5 testovacích áut, ktorým sa oplatí dať šancu. Čo tak vyskúšať Opel Crossland?

Zdroj: unsplash.com

Opel Grandland

Obľúbená kategória vozidiel SUV nesmie chýbať na zozname. Opel Grandland bol navrhnutý nemeckým inžinierstvom, ktorý za volantom pocítite. Pohodlné vozidlo na dlhé cesty a praktické na víkendové nákupy. Skrátka ideálne auto, ktoré nebude zbierať prach v garáži.

Opel Corsa

Ak ho niekedy uvidíte na cestách, vedzte, že jeho majiteľ vie, čo je dobré. Stačí sa do neho posadiť a zistíte, že je z neho výhľad do celého sveta. Vyniká skvelou viditeľnosťou, ktorú oceníte, ak ste naučený parkovať podľa zrkadiel. Parkovacia kamera vás však vždy podrží.

Opel Crossland

Nie je to žiaden veterán. Práve naopak, disponuje len najmodernejšími funkciami ako sú: bezkľúčové otváranie dverí a štartovanie, ergonomické aktívne sedadlá pre spolujazdca a vodiča, vyhrievaný volant a vyhrievané predné sedadlá. Opel Crossland je radosť objavovať.

Opel Astra

Za málo peňazí veľa muziky? Ak vás zaujímajú lacné vozidlá, ktoré idú s dobou, nový Opel Astra nesmiete vynechať. Pokiaľ sa za volantom často nerozvášnite, Astra vám prinesie pokojnú a pohodlnú jazdu. Okrem toho, že vás odvezie z bodu A do bodu B, vám dodá štýl.

Opel Insignia

Firemná limuzína alebo víkendový športiak? Opel Insignia spĺňa obe pozície dokonalo. Spoločne so športovými sedadlami sa budete cítiť ako na okruhu. Pri športovom režime a pohone 4×4 sa na neho môžete vybrať. Poriadny zvuk vychádzajúci z výfuku nesmie chýbať.

Komerčný článok