Aká je priemerná dĺžka penisu vo svete

Mužov už od nepamäti najviac zaujíma dĺžka ich penisu. Zamestnáva ich mysle v každom veku a ich hlavným problémom je, či je ich penis malý alebo priemerný. Slovo malý v tomto smere znamená menší, ako by podľa ich predstáv mal byť, no mužské predstavy sú veľmi rôznorodé. Niektorí muži považujú za normu 15 cm a iní zasa 20 cm a viac.

V každom prípade, dĺžka penisu patrí medzi základné piliere mužského sebavedomia. Muž, ktorý si myslí, že jeho penis je malý, sa vyhýba spoločnému sprchovaniu, saune alebo nudistickej pláži. Muži sa tiež často krát boja nadviazať vzťah so ženou a vyhýbajú sa sexuálnym kontaktom.

Nie je všetko len o dĺžke

Dĺžka penisu ale v pohlavnom živote nehrá tú najpodstatnejšiu úlohu. Je mnoho mužov, ktorí majú malý penis ale v sexuálnom živote sú úplne spokojní a dokonca aj ženami vyhľadávaní. Čo sa týka žien, s ich pohľadu nie je dĺžka penisu najpodstatnejšia. Oveľa dôležitejšia je schopnosť muža vycítiť, čo si žena praje a splniť jej to. Paradoxom je, že príliš veľký penis môže ženy od sexu práve odrádzať, pretože spôsobuje bolesti pri pohlavnom styku.

Foto: unsplash.com